

Maak kennis met het Brainstormbureau!

Wil je meer weten over een andere manieren ? In de “Nieuwe Tijd”, de “Nieuwe Wereld, na de “Shift”, de “Awakening” gaat alles allemaal compleet anders.
Brainstormbureau, ir. Robert Pennekamp, Eikenweg 66, 1092 CB Amsterdam
telefoon: 020-6868677, mobiel: 06-53928032

Workshops, trainingen en meteen aan de slag…
Het Brainstormbureau heeft veel informatie ontwikkeld, bedacht en onderzocht. Wat werkt er? Honderd en één verschillende methoden en technieken van brainstormen. Wanneer gebruik je welke manier en waarom? Wat doe je als? Stel dat ? En als nu eens…? Waarom doen we het altijd op dezelfde manier? Met nuttige tips en trucs !
Faciliteren van Brainstormsessies
Wij begeleiden of faciliteren brainstormsessies. We hebben ook ludieke, leerzame, interactieve manieren om te brainstormen. Hoe zien wij het brainstormen? Het is een leuke speelse ervaring. Maar ook een manier om met een serieus probleem een stap verder te komen. Daar kan het leren van andere technieken en methoden bij horen, maar ook gewoon iets heel anders, wat alleen een buitenstaander kan verzinnen en of doen of zeggen.
Ruime ervaring en het blijft een uitdaging
Door de jaren heen hebben we veel ervaring opgedaan. Voor allerlei projecten klanten, startende ondernemers, opdrachtgevers, groepen en organisaties. Allerlei soorten uitdagingen op gebied van bedrijfsvoering, verandering, innovatie, reclame, toekomstvisie, guerrilla marketing en below the line-advertising.




